I DESIGN THINKING ARCHITECTURE

to doświadczony zespół architektów, stylistów, inżynierów i project managerów. Specjalizujemy się w projektach powierzchni biurowych, biur sprzedaży oraz przestrzeni komercyjnych. Oferujemy realizację "pod klucz", a dzięki szerokiej wiedzy technicznej w zakresie budownictwa świadczymy swoje usługi jako inwestor zastępczy, co gwarantuje naszym Klientom oszczędność czasu i optymalizację kosztów.

NOWE TECHNOLOGIE

Nasze projekty realizujemy przy użyciu najnowszych technologii, które ułatwiają i przyspieszają pracę
oraz pomagają nam i Klientom w opracowywaniu wspólnych koncepcji.

Narzędzia, których używamy to m.in.:
- animacje wnętrz w czasie rzeczywistym w silniku Unreal Engine
- spacery wirtualne
- showroomy

POWIERZCHNIE BIUROWE

BIURA SPRZEDAŻY

WNĘTRZA KOMERCYJNE

WNĘTRZA POD KLUCZ

FORMULARZ KONTAKTOWY

Administratorem danych osobowych uzyskanych poprzez wypełnienie i wysłanie tego formularza jest IDESIGNTHINKING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (dalej jako: “IDT”) . Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest Twoja zgoda. Aby dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych kliknij TUTAJ*) Dane i zgody niezbędne do podania i zaznaczenia, w przeciwnym razie nie będziemy mogli przyjąć Twojego żądania, ani w odpowiedzi na nie przedstawić Ci naszej oferty.


**) Dane dobrowolne, ale jeśli podasz nam swój numer telefonu niezbędne będzie zaznaczenie zgody trzeciej, na kontakt telefoniczny, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować tym kanałem komunikacji.

Twoja Wiadomość została wysłana.
Błąd Wystąpił błąd przy wysyłaniu formularza :(

KONTAKT

I Design Thinking Architecture
ul. Wolska 84/86
01-141 Warszawa
tel. kom. 609 626 229